Naučte se úspěšně vybudovat a udržet autentický vztah s vaším obecenstvem - case studies od úspěšných marketérů z českého trhu. 


Exkluzivní setkání

Autentičnost na sociálních médiích

Místo

Socialbakers 

Karlín, Pernerova 53

Praha

Čtvrtek 10. října 2019 

8:30

Datum & Čas

Autentičnost a budování vztahu s publikem je dnes velkým tématem. Je však komunikace značek s fanoušky opravdu taková nebo se autentičnost stala pouhým buzzwordem?


Připojte se k nám a našim hostům-řečníkům na jedinečné setkání. Naučte se porozumět svému unikátnímů publiku tak, aby vaše komunikace byla autentická a originální. 

Na závěr se můžete těšit na společný oběd a networking.

O čem budeme mluvit

Speakers

Nicole Karráová

Vedoucí operativního týmu nelineárního selfpromotion, Česká televize

Nicole se několik let věnuje jak marketingu, tak jeho spojení s veřejným zájmem a kulturou. Nyní se v České televizi věnuje koordinaci a procesnímu vedení social media týmu v rámci divize Marketing a nová média. Společně s týmem obsluhují desítky různorodých projektů od populárních seriálů jako je Most! a Stardance po více specifické vědomostní pořady pro úzké publikum. Promluví o tom, jakým způsobem se navigují v dodržování veřejnoprávnosti ve vysoce konkurenčním prostředí tak, aby pokryly širokou cílovou skupinu České televize.


Omri Erel

Senior VP of Marketing, Socialbakers

Omri má více jak 12 let marketingových zkušeností, online podnikání, managementu a poradenství. Jako Vice President of Demand Generation ve firmě WalkMe Ltd., byl nástrojem pro vytváření, řízení and budování úspěšného marketingu a vytváření sales developmentu firmy. Jeho vynikající záznam úspěchů v podpoře růstu společností ho přivedl ke consultingu, kde předal svou expertízu více jak 100 globálním firmám skrze různá odvětví.


(Prezentuje v anglickém jazyce)

Milica Petrik

Digital Director, Havas

Milica je ryze digitální člověk. Má 12 let zkušeností, prošla několika českými digitálními agenturami, na delší dobu zakotvila v Brandz Friendz, první české social media agentuře, kde několik let působila jako Client Service Director a posléze převzala celé vedení agentury. Zaměřuje se na strategické plánování v online světě a Social Media. V Havasu má na starosti vedení digitálního a social media oddělení pro Česko a střední Evropu. Pracovala pro Tesco Stores, O2, Českou spořitelnu, Českou pojišťovnu, Marks&Spencer, L’Oréal, Lancôme, mezi její klienty patří také EKO-KOM, Google či AXA Group. 

David Abraham

Head of Brand, CZC.cz

David má v CZC.cz na starost tým, který se stará o brandovou komunikaci. Stojí jak za změnou komunikace GEEKů z Holešovic, tak třeba i loňským vyhlášením vánočního míru Alze, které se (mimo sociální sítě) propíralo také na titulce iDnes.cz, nebo ve Forbesu. Když zrovna nepracuje na kampani, věnuje se contentu, automatizaci e-mail marketingu, anebo pomáhá s rozvojem facebookových chatbotů. 

Program

Registrace 

8:30

Registrace & Welcome Coffee

Konference

10:00

Nicole Karráová, Česká Televize

9:30 

Omri Erel, Socialbakers

10:30

11:00

Coffee Break

Milica Petrik, Havas

11:30

David Abraham, CZC.cz

12:00

Oběd

Jste Připraveni?

Místo

Socialbakers 

Karlín, Pernerova 53

Praha

Čtvrtek 10. října 2019 

8:30

Datum & Čas

We are Socialbakers and we help brands work smart on social media through AI-powered marketing test

© Socialbakers, 2018

+420 222 747 400